Odstoupení od smlouvy

Pokud se vám objednané zboží nelíbí, případně jste si svůj nákup dodatečně rozmysleli, máte právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí objednaného zboží.

Své odstoupení od smlouvy nám nijak zdůvodňovat nemusíte. Stačí, když nám napíšete na e-mail info@britpie.cz a sdělíte nám svůj záměr odstoupit od smlouvy. Můžete nám také elektronicky zaslat Formulář pro odstoupení od smlouvy či nás kontaktovat jiným způsobem. Pomůže nám, pokud zároveň uvedete číslo objednávky, abychom vás mohli snadněji dohledat. Peníze standardně vracíme do 5 dnů od vašeho odstoupení od smlouvy v případě, že v této lhůtě od vás obdržíme nechtěné zboží zpět.

Podrobné informace o odstoupení od smlouvy naleznete v našich Obchodních podmínkách v čl. 7. 

Reklamace

Reklamace se snažíme vyřizovat rychle a účinně. Pokud chcete zakoupené zboží reklamovat, ozvěte se nám nejlépe na e-mail info@britpie.cz, popište vadu, pro kterou výrobek reklamujete, a případně přiložte i pár fotografií, které ilustrují reklamovanou vadu. Vyplnit můžete také náš Reklamační formulář a zaslat nám ho na výše uvedený e-mail. Budeme vás pak co nejdříve kontaktovat, abychom reklamaci vyřešili k vaší spokojenosti. 

Podrobné informace o reklamačním procesu naleznete v našich Obchodních podmínkách v čl. 8 a 9.